אודות

אנו חברת בנייה בדרום מערב פלורידה

Cape Coral, Fort Myers, Lehigh Acres, Florida

למה לבחור בנו?

סיפור ההצלחה שלנו

גיל טוריאלי – פעם, בעולם הנדל"ן השוקק במרכז הארץ, החל אדם בשם גיל טוריאלי את דרכו לעולם ההשקעות בנכסים. עם עין חדה להזדמנות ותשוקה להפוך נכסים לנכסים רווחיים ואיכותיים, גיל יצא למשימה שתעצב את עתידו בדרכים יוצאות דופן. במשך למעלה מ – 10 שנים התמסר גיל לרכישת נכסים במרכז הארץ, להשבחתם בקפדנות ולהשכירם ומכירתם בהצלחה עד שנת 2010.

מסירותו ומומחיותו בתחום הקנו לו מוניטין של משקיע ותיק עם כישרון להפוך למשקיע מנוסה אשר מייצר נכסים איכותיים מתחת למחיר השוק המייצרים עליית ערך, תשואה שוטפת גבוהה מהרגיל. בשנת 2009 גיל עשה צעד אמיץ קדימה ועלה על מטוס לארצות הברית, והשאיר מאחוריו את הנופים המוכרים של ישראל כדי לחקור אופקים חדשים בתחום הנדל"ן באטלנטה ג'ורג'יה ארה"ב. למרות התמודדות עם אתגרים כמו מחסומי שפה וחוסר היכרות עם המנטליות האמריקאית, גיל התעמק ללא חת בשוק הנדל"ן בארה"ב ויתר קשרים ענפים עם אנשי מקצוע בתחום, מתווכים, קבלני בנייה, ברוקרים למשכנתאות ועוד.

במהלך השנים, תיק ההשקעות של גיל גדל באופן אקספוננציאלי כאשר הוא רכש מאות נכסים במטרו אטלנטה ואלבמה לקהל המשקיעים שלו, והפך אותם להשקעות רווחיות במאות אחוזים על ההון המושקע אשר הותירו משקיעים מרוצים רבים בעקבותיו. מחויבותו למצוינות ונחישותו הבלתי מעורערת הניעו אותו לגבהים חדשים בענף הנדל"ן ברחבי דרום ארה"ב.

במעבר לבנייה חדשה, גיל שם את עיניו על חלקות אדמה בודדות, ראה בעיני רוחו כיזם בנפשו בתים לבנייה חדשה באזורים מעולים להשקעה. עם כל פרויקט של בנייה חדשה בשכונות שלמות, גיל חידד את כישוריו וצבר ניסיון שלא יסולא בפז, ובסופו של דבר פיקח על בנייתם ​​של למעלה מ-3,000 בתים ביותר מ-100 פרויקטי בנייה חדשים אשר בינתיים הסתיימה ללקוחות מרוצים. מפעל חיים. של ממש. ככל שהמוניטין של גיל כיועץ מהימן ומומחה בניהול נדל"ן גדל, הוא מצא את עצמו מנחה ומלמד אלפי משקיעים בארה"ב בסדנאות וכנסים מקצועיים לקראת השגת היעדים הפיננסיים שלהם. בהתאמת כל תוכנית פיננסית למטרות הייחודיות של לקוחותיו, גיל הפך למגדלור של ידע ותמיכה למי שמחפש לנווט במורכבות של השקעות נדל"ן.

עד היום ממשיך גיל טוריאלי להוביל ולעורר השראה, בונה לא רק בתים ונכסים אלא גם קשרים מתמשכים עם משקיעים שמפקידים בידיו את עתידם הפיננסי. הסיפור שלו הוא עדות לכוחם של הניסיון, התמדה, המסירות והחתירה הבלתי פוסקת למצוינות בעולם הנדל"ן המתפתח ללא הרף.

נתן קמינסקי – בעולם התוסס של הנדל"ן בפלורידה, קיימת דמות בעלת חזון ששמה הוא שם נרדף למומחיות, מסירות והצלחה – הבעלים הנודע של Florida Liberty Real Estate ו-Best Investing, חלוץ אמיתי בתעשייה.

עם ניסיון עשיר המתפרש על פני כמה עשורים, נתן היה בחזית ההדרכה והסיוע לאלפי משקיעי נדל"ן במסעם לקראת שגשוג פיננסי. כבעלים של Florida Liberty Real Estate ו-Best Investing, המחויבות שלו למצוינות מבריקה בכל היבט של עבודתו מר נתן קמינסקי, איש נדל"ן מקצועי בכל רמ"ח איבריו בעל ניסיון עצום רב שנים.

נתן מתמחה באיתור מגרשי פריים ובניית בתים צמודי קרקע בנופים הציוריים של דרום מערב פלורידה, נתן מציע מגוון מקיף של שירותים הנותנים מענה לצרכי המשקיעים מתחילתו ועד סופו. החל ממתן תוכניות עסקיות מפורטות ועד לבנייה בכל שלב ושלב, הגישה של נתן מבטיחה שכל לקוח יקבל מענה אישי ויסודי למטרות ההשקעה שלו. נתן הנו יזם בעל חזון זה, המתגאה ברישיונות מרובים במגזר הנדל"ן בארה"ב, היה פורץ דרך בתחום מאז הקים את חברת התיווך שלו בשנת 1997. במהלך השנים, החברה של נתן בנתה בהצלחה מספר רב של בתים פרטיים ודו-משפחתיים, ורכשה מוניטין רב שנים בתור מוביל ומקצוען מהימן בתעשייה.

נתן מתמחה בניהול מאות יחידות דיור ברחבי פלורידה, נתן והצוות שלו בונים כעת פרויקטים המתמקדים בבניית בתים פרטיים צמודי קרקע המגדירים מחדש את נוף הנדל"ן באזור דרום מערב פלורידה. עם בעלות על חברת בנייה משנת 2017 וחברת עבודות עפר משנת 2019, המומחיות של נתן מעבר לגבולות הנדל"ן המסורתיים, ומקיפה כל היבט של תהליך הפיתוח. כיועץ משכנתאות מוסמך בפלורידה מאז 2005, דמות בעלת חזון זו מביאה שילוב ייחודי של חוש פיננסי וידע משפטי לשולחן, ומבטיחה שכל לקוח יקבל ייעוץ מקיף נרחב המותאם לצרכיו הספציפיים.

לאחר שחי בארה"ב במשך עשרות שנים נתן צבר ניסיון עצום עם השוק המקומי, הקשר העמוק שלו לתחום הנדל"ן מורגש היטב בשטח, שכן נתן ממשיך להפיח חיים בתשוקתו ליצור הזדמנויות השקעה משגשגות בבניית בתים חדשים צמודי קרקע בדרום מערב פלורידה תוך כדי ניהול מלא.

לנתן רקע כעורך דין מוסמך בישראל, מסירותו לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות ויושרה היא בלתי מעורערת. שנות הניסיון שלו בארה"ב ומחוצה לה קיבעו את מעמדו כיועץ ומוביל דרך מהימן בתחום הנדל"ן, עם רקורד מוכח, נתן מדבר רבות על המחויבות שלו למצוינות והצלחה. מר קמינסקי דובר עברית ספרדית אנגלית ורוסית.

01
02

הצוות שלנו

Gil Turieli

מייסד, שותף ובעלים
בעלים של חברת Florida Liberty Real Estate המתמחה באיתור מגרשים ובניית בתים בפלורידה.

Gil Turieli

מייסד, שותף ובעלים

בעלים של חברת Florida Liberty Real Estate חברה המתמחה באיתור מגרשים ובניית בתים צמודי קרקע בפלורידה. לימודי ניהול וכלכלה לתואר BA מרצה בעבר לנדל"ן במרכז להשכלה פיננסית מכללת פסגות להשקעות נדל"ן. סיים לבנות מעל 3,000 בתים בדרום ארה"ב. מלווה אלפי משקיעי נדל"ן לאורך השנים. בעל ניסיון מוכח מאז שנת 2009 בניהול פרויקטים רחבי היקף, באיתור הזדמנויות פיתוח יזמויות. חי ונושם את השטח. למעלה מעשור פועל בשטח מול זרועות הביצוע.מרצה במאות סדנאות וכנסים בתחום השקעות נדל"ן בארה"ב. בעל ידע מקצועי נרחב ובעל ניסיון עצום מהשטח. משקיע 13 שנים בנדל"ן בישראל. משקיע כ – 16 שנים בנדל"ן בארה"ב ובעלים של עשרות נכסים מניבים, בעל ידע מקצועי בתחום המימון והמשכנתאות.

Nathan Kaminsky

מייסד, שותף ובעלים
בעלים של חברת Florida Liberty Real Estate המתמחה באיתור מגרשים ובניית בתים בפלורידה

Nathan Kaminsky

מייסד, שותף ובעלים

בעלים של חברת Florida Liberty Real Estate חברה המתמחה באיתור מגרשים ובניית בתים צמודי קרקע בפלורידה. מתן מענה מלא ותוכנית עסקית לקהל המשקיעים מ א' ועד ת'. בעל מספר רישיונות בארה"ב בתחום הנדל"ן. בעלים של משרד תיווך משנת 1997. חברתו בנתה עשרות בתים פרטיים ודו משפחתיים בשנים האחרונות.מנהלים מאות יחידות דיור בפלורידה נמצאים כרגע בעשייה בפרויקטים בתחום הבנייה של בתים פרטיים ונכסים מסחריים. בעלים של חברת בנייה משנת 2017 בעלים של חברת עבודות עפר משנת 2019. בעל רישיון יועץ משכנתאות מוסמך בפלורידה משנת 2005. גר בארה"ב עשרות שנים. חי ונושם את תחום הנדל"ן. בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן בארה"ב ובכלל. עו"ד מוסמך בישראל. מר נתן קמינסקי דובר מספר שפות, עברית, אנגלית, ספרדית ורוסית.

Yoram Levy

מנהל מכירות בכיר, אחראי קשרי לקוחות
עם ניסיון עשיר במכירות בהשקעות נדל"ן המתפרש על פני עשור

Yoram Levy

מנהל מכירות בכיר, אחראי קשרי לקוחות

עם ניסיון עשיר במכירות בהשקעות נדל"ן המתפרש על פני עשור, יורם ליווה וייעץ בהצלחה לאלפי משקיעים שחיפשו הזדמנויות בשוק הנדל״ן האמריקאי.
כמנהל תיקי השקעות נדל"ן ללקוחות, יורם מתמחה במתן שירות למשקיעים חדשים ומנוסים כאחד ומציע פתרונות מותאמים לצרכים ולעמידה ביעדים הפיננסיים שלהם. במהלך 10 השנים האחרונות, יורם שמשקיע באופן אישי בנדל״ן בארה״ב חידד את מומחיותו בהשקעות נדל"ן, וביסס את עצמו כאיש מקצוע מהימן
ומקצוען בענף זה. לפני הקריירה שלו בנדל"ן שירת יורם כקצין קרבי בצה"ל והגיע לדרגת סרן. רקע זה בשילוב חינוך ערכי, החדיר בו ערכים של משמעת, מנהיגות וחשיבה אסטרטגית, לצד תבונה ופרקטיות אותם הוא מיישם בצורה חלקה בליווי הלקוחות הקיימים והחדשים שמגיעים מפה לאוזן.
עיסוקיו של יורם לאורך השנים מקנים לו בסיס איתן להבנת דינמיקת השוק ואסטרטגיות פיננסיות. מונחה על ידי עקרונות של ידע, מקצועיות, הגינות ומסירות אישית, יורם מחויב לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ומשקיע עמו הוא עובד. הגישה המעשית שלו והקפדה על הפרטים הקטנים מבטיחים שכל לקוח יקבל תמיכה והכוונה אישית לאורך מסע ההשקעה שלו.

Danniel Cohen

מנהל מכירות, אחראי סיורי משקיעים
עם התמקדות בהדרכת משקיעי נדל"ן באמצעות השקעות בניה חדשה בדרום מערב פלורידה

Danniel Cohen

מנהל מכירות, אחראי סיורי משקיעים

עם התמקדות בהדרכת משקיעי נדל"ן באמצעות השקעות בניה חדשה בדרום מערב פלורידה, דניאל מביא עמו שנים של ניסיון בהתאמת משקיעים להזדמנויות מתאימות. דניאל מאמין בתוקף שהשקעות נדל"ן מוצלחות מתחילות בהבנה מעמיקה של המשקיע והצרכים הייחודיים שלו, מה שמבטיח שההשקעה המוצעת תואמת באופן מושלם את מטרותיו. היכרות מלאה באזור המקומי הנה המפתח להצלחה, דניאל חי ונושם את דרום מערב פלורידה, מבקר באזור כל 3 חודשים כדי להתעדכן בהתפתחויות ובעסקאות האחרונות עבור קהל הלקוחות שלו. גישה מעשית זו מאפשרת לו לספק הכוונה והמלצות מותאמות אישית המבוססות על היכרות ממקור ראשון עם השוק. מתוך בסיס ערכים מנחים של שקיפות, ידע, אמינות ומתן מידע מקיף ללקוחות, דניאל שואף לבנות אמון ולטפח קשרים ארוכי טווח. על ידי מתן תקשורת ברורה וכנה, דניאל מבטיח שהמשקיעים מצוידים בתובנות הדרושות להם כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי מיזמי הנדל"ן שלהם. על ידי שילוב של הבנה עמוקה של צרכי המשקיעים, תשוקה אמיתית לדרום מערב פלורידה ומחויבות לסטנדרטים אתיים ומקצועיים, דניאל מחויב לעזור למשקיעים לנווט בשוק הנדל"ן בביטחון ובבהירות.